Home Poland

Na Musicango można odkryć, który artysta, w jakim zespole solista czy inni artyści, kiedy pracowali i na jakie projekty. Można dowiedzieć się w którym zespole jako członek lub muzyk gościł i zrozumieć muzyczną biografię każdego artysty.

Po pierwsze, chciałbym podziękować wszystkim za projekty porady i wsparcie do tej pory.

W nas uzdrowienie zaczyna się we własnej głowie – Rak nie jest przeszkodą. Muzyka to coś co naprawdę koi, bierze nas za rękę, gdy ludzie opuszczają i jednocześnie  prowadzi nas z powrotem do ludzi, lecz, być może do innych … (W(W)S)

Nie ma znaczenia w życiu do którego krzyża każdy jest przybity. Zależy tylko od nas, a mamy tylko taką możliwość, aby go zaakceptować. Jak pozytywnie to załatwiamy, zależy wyłącznie od nas samych.

Nie ma znaczenia jaka pogoda jest dzisiaj lub samopoczucie, to lepsze niż jakikolwiek lek, gdyby po prostu może wykrzyczeć z całych sił „Dziś jest piękny dzień,” po prostu przesłać właśnie tak!

Jeśli chcesz pomóc zbudować tę stronę, to byłoby świetnie. Do tej pory wszystko to jednoosobowe show, ale jeśli byłby to duży zespół, to by była mocą (kontakt – info@musicango.com) Pomysłów jest wiele. To będzie wielka, radość i entuzjazm tysięcy użytkowników na całym świecie codziennie na naszej stronie dzielić się ze sobą. Aktywny udział w muzycznym Świeci, doświadczenia i  nie tylko, sprawiają radość, ale też całe mnóstwo zabawy w naszym życiu.

Teraz status danych jest wciąż nieco ograniczony, ponieważ trzeba jeszcze około 7.000 albumów połączyć, które są jeszcze przechowywane. Innowacje mogą pomóc. Dalsze programowanie, Facebook, Twitter, kalendarze, biografie, oczywiście, ich własne wykresy sprzedaży, pliki do pobrania, koncerty, bilety czy koszulki!

Czas jest niedościgniony, ale daje niewyczerpane, różnorodne informacje o Musicango.

Wtedy będę szczęśliwy z każdej tonacji na Bayerische Krebsgesellschaft e. V.

Aby uzyskać więcej informacji można znaleźć pod BAYERISCHE KREBSGESELLSCHAFT

Bayerische Krebsgesellschaft

 

konto darowizn od Bayerische Krebsgesellschaft e. V. :

Bank dla socjologia         Hasło: Musicango

IBAN: DE02700205000007801700

BIC: BFSWDE33MUE

Dziękuję i miło spędzam czas

Wolfgang (Wilbury) Scharfe

Schreibe einen Kommentar